forbo-bonding forbo-flooring tarkett-floors ufloor-systems
Gamrat PVC dangos Dollken grindjuostės ir profiliai Bolta grindjuostės Desso kiliminė danga plytelėmis

Forbo Flooring Systems – tai pasaulinis žaidėjas aukštos kokybės visuomeninių ir buitinių grindų dangų sektoriuje. Nėra tokio pastato ir nėra tokio verslo, kuriam Forbo nerastų ką pasiūlyti. Jau daugelį dešimtmečių Forbo kompanijoje socialinė ir aplinkosauginė atsakomybė yra esminės vertybės. Ekologiški produktai ir patys moderniausi procesai garantuoja, jog kiekviena gamybos stadija tik minimaliai veikia aplinką.

Eurocol gamina visas pagalbines medžiagas, reikalingas instaliuoti dangas: klijai, išlyginamieji mišiniai, gruntai, glaistai, priežiūros priemonės. Tai kompleksinės technologijos įvairių rūšių grindų dangų klojimui. Produkcija išsiskiria aukšta kokybe, orientacija į ekologiją.

Tarkett šiandien viena didžiausių elastingųjų dangų gamintojų ir platintojų pasaulyje. Tarkett grupė, naujoviška globalinė kompanija, atstovaujama daugiau nei 50-tyje šalių ir turinti 26 produkcijos centrus 10 šalių, vien Europoje turinti 16 gamyklų.

Mflor gerai žinomas segmentinių PVC grindų dangų lentelėmis ir plytelėmis gamintojas, itin natūralios medžio, akmens, metalo išvaizdos.  Jų produktai yra tinkami naudoti visose gyvenamosiose patalpose bei didelės apimties statybos objektuose, pavyzdžiui, namuose, biure, viešbučiuose, parduotuvėse, mokyklose, restoranuose, visuomeninėse pastatuose ir prekybos centruose.  Lentelė gali turėti 4 nuožulnas iš visų pusių. Tinka grindiniam šildymui.

Fletco aukštos kokybės tekstilės austos kiliminės plytelės unikalios plačia spalvų gama bei itin įvairiomis geometrinėmis formomis. Tai puikus sprendimas kuriant išskirtinį interjerą.

Daugiau informacijos apie produktus galite rasti mūsų gamintojų internetinėse svetainėse:

www.forbo.com/
profesionalams.tarkett.lt/
www.mflor.com/en
www.balticwood.pl/en
namams.tarkett.lt/
www.object-carpet.com/
www.desso.com/
www.unilinpanels.com/
www.fletcocarpets.com/

• klauskite, mes visada pasistengsime rasti tinkamiausią sprendimą