UAB „Decorum” projektai ilgametę patirtį turinti bendrovė. Grindų dangų pardavimo ir įrengimo srityje darbuojamės daugiau nei 20 metų. Dauguma darbuotojų dirbo UAB „Decorum”.

Atstovaujame stipriausius linoleumo ir PVC, LVT grindų dangų gamintojus FORBO, TARKETT, MFLOR .

Siūlome platų asortimentą PVC dangų, LVT dangų lentelėmis ar plytelėmis, natūralaus linoleumo, kiliminių dangų ir kiliminių plytelių. Tai modernaus dizaino dangos, kurios patenkins išrankiausio kliento poreikius, kurios gali tapti interjero akcentu, tuo pat metu turėdamos aukščiausias dėvėjimosi, gaisrines ir akustines savybes. FORBO, TARKETT ir MFLOR dangomis išklota daugybė gyvenamosios, visuomeninės paskirties pastatų, gydymo įstaigų, sporto salių, mokyklų ir vaikų darželių.

UAB „Decorum” projektai siūlo pilną kompleksą paslaugų: dangos parinkimas, dangos instaliavimas, periodinė ir kasdieninė priežiūra. Atstovaujame dangų įrengimo medžiagų gamintojus: EUROCOL ir UFLOOR SYSTEMS, todėl siūlome pagrindų paruošimo medžiagas, klijus, gruntus, glaistus, valymo ir apsaugos priemones. Prekiaujame kokybiškais profesionaliais WOLFF ir ROLL įrankiais.
Turime platų TARKETT ir BALTIC WOOD parketlenčių asortimentą. Taip pat, prekiaujame besiūlėmis ir akimirksniu montuojamomis, dekoruotomis MDF sienų plokštėmis su Uniclic® technologija – UNILIN CLICWALL.

Konsultuojame ir organizuojame grindų dangų įrengimo seminarus.

Didžiuojamės, turėdami labai kvalifikuotus grindų dangų instaliavimo meistrus, kurie yra iškloję tūkstančius kvadratinių metrų dangų įvairiuose Lietuvos miestuose.

Mylime savo žemę ir labai norime palikti ją švarią savo vaikams, todėl orientuojamės į ekologiškus ir švarius produktus.


• klauskite, mes visada pasistengsime rasti tinkamiausią sprendimą